NEDEN VERSUS?

Neden Versus?

Bir aracın, hiç kimseyi VIP yapmayacağını biliyoruz. Bu yüzden biz, zaten VIP olan insanlara hak ettikleri araçları sunuyoruz!

Maliyet;

Mühendislik altyapımızı, tecrübemizi ve planlama yeteneğimizi sizler için kullanıyoruz. Finansal olarak doğru planlanmış süreçler ve aracınıza değer katmayacak maliyetlerin sıfırlanması sayesinde, ödediğiniz ücretin tam karşılığını teslim alıyorsunuz.

Abartılı marka fiyatlarından arındırılmış, güvenilir, dürüst ve şeffaf bir hizmet anlayışı Versus’ta sizi bekliyor.

Mühendislik;

VIP dönüşüm hizmeti alırken en önemli unsurlar şunlardır. Araçtaki koltuklar, emniyet kemerleri ve bu donanımların doğru montajı. Eğer bu donanımlar doğru seçilmez ve doğru şekillerde araca bağlanmaz ise doğrudan kullanıcı hayatını tehdit ederler.

Versus can güvenliğiniz için onaylı araç koltuklarını, onaylı emniyet kemerleri ile kullanır ve avrupa standartlarına uygun şekillerde araca bağlar. Gelin test videomuzu beraber izleyelim.

Sektördeki en büyük farkımız tasarım, üretim ve arge süreçlerinin tamamını mühendislik bilgileriyle yönetiyor olmamız. Tasarımlarımız bilgisayar ortamında çizilir ve üretimi profesyonel CNC makinaları ile yapılır. Arge süreçleri tamamlandıktan ve yeterlilik testlerinden geçen ürünler size sunulur.

Ergonomi;

Makam koltuğuna oturduğunuz anda eşsiz bir konfor sizleri sarar. Daha ilk andan aracın sizlere hizmet etmek için tasarlandığını anlarsınız.

Sektördeki birçok araçta masalar kullanıcıdan o kadar uzaktadır ki kullanımı imkansızlaşır. Versus’ta pürüzsüz bir kavisle açılan masanın yolculuğu tam olması gerektiği yerde biter. Çalışma masanız ellerinizin hemen altındadır.

Tüm VIP donanımın kontrolleri için makam konsolunuzda, hemen parmaklarınızın ucunda bir iPad bulunur. Ayrıca masa ve TV gibi en çok kullanılan donanımlar bir joystick sayesinde tek bir dokunuşla emrinize sunulmuştur.

Güçlü Elektronik Altyapı;

Versus tüm elektronik sistemlerini kendi tasarlar. Böylece aracın ergonomik ve fonksiyonel tasarımının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir elektronik altyapı temin edilmiş olur.

Elektronik tasarım kabiliyetimiz, sizlere uygun daha konforlu bir yolculuk sağlamak adına güvenilir bir yardımcımızdır. Örneğin sektördeki birçok aracın aksine makam koltuklarından bulunan ısıtma ve havalandırma fonksiyonlarımız 3 ayrı kademede çalışır.

Güvenlik her zaman birinci önceliktir; elektrik tesisatında birinci sınıf yanmaz savunma sanayi kabloları ile güvenliğinizi teminat altına alırız.

Tecrübe;

Ekibimiz mühendislik temelinin yanında yıllarca sektörel tecrübeye sahiptir. Kurucular sektörün önde gelen firmalarında üst düzey yöneticilik dahil birçok pozisyonda başarılı işlere imza atmışlardır.

Toplamda yüzlerce vip araç üretim sürecinde kritik rollerde bulunan kurucularımız aynı zamanda sıfırdan tasarlanıp üretilen birçok otomobilin arge ve üretim sürecinde görev yapmışlardır

Özgün Tasarım;

Tasarım anlayışından uzak, Birbirinin kopyası diğer araçların yanında farkınızı ilk anda ortaya koyun!

Versus, gereksiz detaylardan arındırılmış, sade ancak bir o kadar da çarpıcı bir tasarım anlayışı ile konfor ile şıklığı bir araya getirir.

En iyiye doğru yaptığımız kararlı yolculukta ne kadar iddialı olduğumuzu yansıtacak sert ve dinamik hatlar, meydan okumak için vazgeçilmez bir arka plan oluştururlar.

Şimdi hak ettiğiniz aracın siparişini verin, kalite ve konforu Versus VIP Dizayn ile yaşayın!

Scroll to top