HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Otomotiv sektöründeki geçmişimizi 10 yıla yakın süren VIP araç tasarım deneyimlerimizle birleştirerek çıktık bu yola… Alanında uzman mühendislerden oluşan güçlü ve dinamik ekibimiz var ve sizlere bu ekiple “Premium” hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yılları aşan tecrübemiz, işimize olan tutkumuz ve bilgi birikimimiz ile hayal ettiğiniz VIP araç tasarımlarını gerçeğe dönüştürüp, her şeyi en ince detayına kadar planlıyor, kalite ve konforun iç içe olduğu bir yaşam alanı sunuyoruz.
Versus VIP Dizayn olarak, yaptığımız işin mühendislik bilgisi dahilinde hem mekanik hem de ergonomik hesaplar gerektirdiği bilincindeyiz. Bu sebeple her VIP araç tasarımında üst düzey mühendislik çalışmalarına imza atıyoruz.

GÜVENLİ, KALİTELİ, İNOVATİF VE ESTETİK
Bizim için araç güvenliği her şeyden önce geliyor. Bu sebeple üretimin ilk aşamasından itibaren planladığımız her şeyi güvenlik kontrolünden geçirerek yapıyoruz. Çalışma sürecinde mühendislerimiz planlama ve üretim yönetimi bilgilerini kullanıyor, otomotiv üretim sektöründeki standartlara ve prosedüre uygun şekilde araç tasarımını uygulamaya geçiriyorlar.
İsrafın ortadan kaldırılmasıyla üretim verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan Yalın üretim sistemini esas aldığımız için kaliteden ödün vermeden maliyeti minimize edebiliyoruz. Aynı zamanda ürettiğimiz ürünler ve işçilikte de kaliteden asla ödün vermiyoruz.
Versus, aracınızı yüksek teknoloji ile donatır ve aracınızı adeta teknoloji üssüne dönüştürür. İnovatif bakış açımızla size en son yenilikleri eşsiz tasarımlarla harmanlayarak sunmaktan da mutluluk duyuyoruz.

YÜKSEK PERFORMANS VE KONFORU VERSUS İLE YAŞAYIN!
Lüks ürünler marka etiketleri dolayısıyla değerinden pahalı ürünlerdir. Versus VIP Dizayn size lüks değil, Premium hizmet sunar. Böylelikle harcadığınız maliyetin tam karşılığını alabildiğiniz eşsiz tasarıma sahip araçlara sahip olabilirsiniz.
Versus VIP Dizayn olarak aracınızı VIP yapmıyoruz, VIP olduğunuzu düşündüğümüz için hak ettiğiniz kalitede araca sahip olma imkanı sunuyoruz.
Üst düzey VIP araçlarımız bürokratlar, sporcular, iş adamları, sanatçılar ve daha pek çok ünlü tarafından tercih ediliyor. Bu sebeple müşteri memnuniyetini temel alarak verdiğimiz hizmetle VIP insanlara hak ettikleri araç tasarımlarını sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Tüm müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak VIP araçlar için konforlu, estetik ve teknolojik çözümler üretmeyi, beklentilerin ve sektördeki mevcut hizmetlerin de üstüne çıkmayı hedefliyoruz!

ÖZEL ARAÇ TASARIMINDA DÜNYA MARKASI OLMAYI HEDEFLİYORUZ
Yurt içinde gösterdiğimiz başarıları globale taşımak, yurt dışında da hizmet vermek istiyoruz. Dünya genelinde, üst düzey VIP araç tasarım sektöründe tercih edilen ilk marka olmak ve bu başarımızı kalıcı kılmaya çalışıyoruz.
İlke ve prensiplerimizden ödün vermeden geldiğimiz bu yolu ve elde ettiğimiz başarıları sürdüreceğiz. Bu süreçte yola çıktığımız alanında uzman ve dinamik ekibimizle birlikte yeni başarılara da imza atacağız. Daha önce tasarlanmamışı tasarlamaya, üretilmemişi üretmeye ve düşünülmemişi düşünmeye devam edeceğiz! “Döşeme” sektöründen evrilen, tasarım yeteneğinden yoksun ve ekibinde mühendis dahi olmayan markalar yerine uygun fiyata yüksek kalite veren Versus VIP Dizayn’ın büyüyerek tüm talepleri karşılamasını sağlayacağız.

MADDİYATTAN DEĞİL, TUTKUMUZDAN GÜÇ ALIYORUZ
Uzun yıllar hizmet verdiğimiz sektörde maddiyatla değil, işimize olan tutkumuzla çalıştık ve hizmet verdik. Gelecek dönemlerde de aynı çalışma felsefesini devam ettireceğiz! Güçlü ekibimizle birlikte her zamanki gibi özverili, azimli ve birinci sınıf işçilikle hizmet vereceğiz.

VIP ARAÇLARI VIP MÜŞTERİLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Araçları değil, müşterilerimizi VIP gördüğümüz için onlara üst düzey hizmet sunmaya ve hak ettikleri kalitede araca sahip olmalarını sağlamaya devam edeceğiz. İstenilen şekilde özelleştirilebilen VIP araçların içine giren müşterilerimize maksimum konfor keyfini yaşatmayı seviyoruz. Bu sebeple işimizi aşkla yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz! Sektörde öncü marka olma gayemizden vazgeçmeden, VIP araç dizaynını profesyonel olarak yapan lider firma unvanına sahip çıkacağız.

MİSYONUMUZ

Bir araçtan beklentileriniz neler? Güvenlik, kalite, konfor, yüksek teknoloji, benzersiz tasarım… Versus VIP Dizayn olarak her gün gelişen teknolojiyi eşsiz tasarım çizgimizle harmanlayarak sunuyoruz. Beklentilerinizin tümüne cevap veriyor, beklentinizin de üstünde araç dizaynı geliştiriyoruz.
Temel ilke ve prensiplerimizle ardımızda çok sayıda mutlu müşteri bıraktık. Önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ve çalışma süresince en çok bu noktaya özen gösteriyoruz. Sizi hak ettiğiniz kalite ve konforla buluşturmak için özenle çalışıyoruz. Aracınızı dizayn ederken otomotiv sektöründeki tüm prosedürlere uygun şekilde hareket ediyoruz. Sektördeki diğer markalardan daha iyisini daha uygun fiyata sunuyor, bu ilkelerle günden güne büyüyoruz. Çünkü bizi başarıya ulaştıran şeyin, verdiğimiz hizmet ve kalitede gizli olduğunun bilincindeyiz!

GÜÇLÜ EKİP RUHU!
Her güçlü markanın ardında güçlü bir ekip vardır. Versus VIP Dizayn olarak güçlü ekip ruhumuzu hiç kaybetmedik. İşimize olan aşkı ve tutkuyu, birbirine bağlı ekibimizle birlikte ortaya koyuyoruz. Siz eşsizsiniz… Ekibimizle birlikte sizin kadar eşsiz, hak ettiğiniz konforda araçlar üretiyoruz. Üretimden uygulamaya kadar her aşamada, tarzınızı araca yansıtıyoruz.

Scroll to top